DSC05518_edited.jpg

SCHEMA

Schema för våra perioder ser du här

Höstschema vecka 43-49 

Polesalen
Aerialsalen

Måndagar

Marble Surface

Kl 16:30-18:00

Pole Nivå 2

Malin

Kl 18:30-19:45

Aerial Silks & Aerial Hoop

Marble Surface

Kl 18:00-19:15

Pole teknik & styrka 

Erik

Marble Surface

Kl 19:30-20:45

v.45-v.50

Pole nivå 1

Maria

Tisdagar

Marble Surface

Kl 17:00-18:15

Pole intermediate

Kim N

Kl 18:45-20:00

Stretch helkropp

Linn

Marble Surface

Kl 18:30-19:45

Pole nivå 3

Kimsan 

Kl 20:00-21:15

Open aerial

Endast förbokning

Marble Surface

Kl 20:00-21:15

Pole nivå 2

Linda S

Onsdagar

Marble Surface

Kl 16:30-18:00

Open pole

Malin 

Kl 19:30-20:45

Open aerial

Endast förbokning

Marble Surface

Kl 18:00-19:15

Pole advanced

Iza 

Marble Surface

Kl 19:30-20:45

Pole nivå 3

Linda S

Torsdagar

Marble Surface

Kl 17:15-18:30

v.45-v.50

Pole nivå 1

Linda E

Kl 18:45-20:00

v.46-v49

Bootylicious

Iza

Marble Surface

Kl 18:45-20:00

Pole intermediate

Malin 

Kl 20:15-21:30

Open aerial

Endast förbokning

Marble Surface

Kl 20:15-21:30

Pole advanced

Tess

Fredagar

Marble Surface

Kl 17:30-18:45

v.46-v.48

Chair dance

Alexandra

Marble Surface

Kl 19:00-20:15

v.46-v.48

Exotic X-mas edition

Big

Lördagar

Marble Surface

11/12

Julavslutning!

Musikhjälpen vecka 50

Polesalen
Aerialsalen
Marble Surface

Måndag

Polesalen

18:00-19:15

Other side only

Linn

19:30-20:45

Pole Nivå 1 

Maria

Måndag

Aerialsalen

18:00-19:00

Prova på Silks

Malin

19:15-20:15

Prova på hoop 

Malin

Marble Surface

Tisdag

Polesalen

18:00-19:15

Low flow pole

Tess

19:30-20:45

Exotic pole

Tess

Tisdag

Aerialsalen

 

18:45-20:00

Chair dance

Alexandra

Marble Surface

Onsdag

Polesalen

18:00-19:15

Pole'sque

Sofia

19:30-20:45

Prova på pole

Big

Onsdag

Aerialsalen

19:30-20:45

Belly dancing

Alexandra

Marble Surface

Torsdag

Polesalen

17:15-18:30

Pole nivå 1

Linda

18:45-20:00

Exotic pole

Iza

20:15-21:30

Pole Handstands

Tess

Torsdag

Aerialsalen

18:45-20:00

Twerkout

Alexandra

Vårschema vecka 2-9 2022 

Polesalen
Marble Surface

Måndagar

16:45 - 18:00

Spinny pole

Nike

18:15 - 19:30

Pole Nivå 2 

Big

19:45 - 21:00

Pole nivå 1

Maria

Marble Surface

Tisdagar

 

17:00 - 18:15

Pole intermediate

Kim N

18:30 - 19:45

Pole nivå 3

Kimsan

20:00 - 21:15

Pole nivå 2

Alexandra

Marble Surface

Onsdagar

17:15- 18:30

Pole styrka & teknik

Erik

18:45 - 20:00

Pole advanced

Malin

20:15 - 21:30

Pole nivå 3

Linda S

Marble Surface

Torsdagar

 

17:15 - 18:30

Pole nivå 1

Linda E

18:45 - 20:00

Pole intermediate

Malin 

20:15 - 21:30

Pole advanced

Tess

Marble Surface

Fredagar

17:30 - 21:00 Fredagsmys

Kommer snart!

Aerialsalen
Marble Surface

Måndagar

18:30 - 19:45

Aerial silks &

Aerial hoop

Advanced

Marble Surface

Tisdagar

 

18:45 - 20:00

Stretch 

Linn

Marble Surface

Onsdagar

19:15 - 20:30

Twerk Fusion

Alexandra

Marble Surface

Fredagar

17:30 - 21:00 Fredagsmys

Kommer snart!

Kommande perioder:
Vår v.10-v.17 
OBS! Dessa veckor kan komma att ändras framöver.